21.09.2024ж. Жоғары медициналық колледж базасында «Баланың жеке тұлға болып қалыптасуындағы отбасының рөлі» атты ата-аналар жиналысы өтті.
  Жиынға «Право» қоғамдық қоры басшысының орынбасары Шунаева Г.Е., психологі Амангелдіқызы Нурай, Астана қаласы «Алматы» ауданы полиция басқармасының учаскелік полиция инспекторлары аға лейтенант Маликова А.Б., полиция капитаны Турекулов Д.С. қатысты.
  Колледж директорының орынбасарлары И.Кадышева, К.Ахмет ата-аналарға «Біртұтас тәрбие бағдарламасы» аясында тәрбиенің 6 құндылығы мен мақсат-міндеттері жайлы ақпараттық түсіндіру жұмыстарын жүргізді.