Solve the equation: 13 plus 14 equals

Абылайхан

Салеметсизбе 9 сыныптан кейн стоматолог ортопедке заочно окуга боладыма?

Сенбі, 11 Наурыз 2023
Әкімшілік: Абылайханға жауап

Сәлеметсіз бе Абылайхан, 9 сыныптан кейін стоматолог дәрігерінің көмекшісі бөлімі орыс тілінде ақылы қабылданады, медицина саласында сырттай оқу жоқ.

Дүйсенбі, 13 Наурыз 2023
Шұғыла

Сәлеметсізбе конкурс нәтижелерін қашан шығарады? Қай жерден білуге болады ? Грантқа түскен түспегенін ? Егер грантқа түспей қалса ақылы оқуға қалай іріктеліп алынады ? Мейірбике ісі мамандығына тапсырған едім. 11 сыныптан кейін.

Жұма, 19 Тамыз 2022
Әкімшілік: Шұғылаға жауап

Сәлеметсіз бе Шұғыла, конкурсты Нұр-Сұлтан қаласы Білім басқармасы өткізеді, тізім колледж сайтында жарияланады. Грантқа өтпеген жағдайда колледжге келіп ақылыға өтініш жазу керек.

Жұма, 19 Тамыз 2022
нурайым

Салеметсизбе,  9дан кейын казакша кандай мамандыктар бар?(грант платный барибир) 2 курска ауысып келуге болады ма?

Сәрсенбі, 10 Тамыз 2022
Әкімшілік: Нурайымға жауап

Нурайым, сәлеметсіз бе, 9 сыныптан кейін екі топ қазақ, орыс медбикелік іс тобы бойынша білім алады, Сіз ауысу бойынша каникул кезінде өтініш жазуыңызға болады, өтінішіңіз қарастырылады, жауап беріледі.

Сәрсенбі, 10 Тамыз 2022
Омар

Сәлеметсіз бе!!! 11 сыныптан кейін сіздерде фельдшер немесе қолданбалы бакалавр мамандығына ақылы түсе аламын ба??

Жексенбі, 17 Шілде 2022
Әкімшілік: Омарға жауап

Cәлеметсіз бе Омар! 11 сынып негізінде 2022-2023 оқу жылына "Емдеу ісі" мамандығына қабылдау жүзеге асырылмайды.

2022-2023 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша (бюджет негізінде) жалпы орта білім беру базасында (11-сынып) қабылдау "Мейірбике ісі" мамандығы ("Жалпы практикадағы медбике" және "Мейіргер ісінің қолданбалы бакалавры" біліктілігімен мемлекеттік және орыс тілдерінде) және "Акушерлік іс" мамандығы бойынша жүзеге асырылады"(мемлекеттік тілде" акушер (ка)" біліктілігімен).

"

Жексенбі, 17 Шілде 2022
Айдана

Салеметсиз бе!11 сыныптан кейин лечебное дело мамандыгына тусуге отиниш берейин деп едим.КАй сайттан тиркелсе болады

Дүйсенбі, 04 Шілде 2022
Әкімшілік: Айданаға жауап

Cәлеметсіз бе Айдана! 11 сынып негізінде 2022-2023 оқу жылына "Емдеу ісі" мамандығына қабылдау жүзеге асырылмайды.

Дүйсенбі, 04 Шілде 2022