ХАБАРЛАНДЫРУ!

ХАБАРЛАНДЫРУ!!!

1 КУРС БІЛІМ АЛУШЫЛАРЫ ҮШІН:

Колледж жатақханасынан орынға құжаттарды қабылдау ағымдағы жылдың 27, 28, 29 тамызында жүргізіледі.

«Білім беру ұйымдарының жатақханаларынан орындар бөлу қағидалары» мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес құжаттар мен мәліметтердің тізбесі:

• Ұйым басшысының атына жатақханадан орын беру туралы өтініш;
  • қандас мәртебесі туралы құжат көшірмесі;
  • жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін – 2 дана;
  • фото 3х4 – 2 дана;
  • отбасы болған жағдайда отбасы құрамы туралы анықтама;
  • ата-анасының (ата-аналарының) қайтыс болуы туралы куәлік көшірмесі немесе балалар үйінің анықтамасы (жетім балалар үшін);
  • отбасында 4 және одан көп баланың болуы туралы анықтама (көп балалы отбасылардан шыққан балалар үшін),
  • ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 44 бұйрығыменбекітілген нысан бойынша мүгедектікті растау туралы анықтама;
  • мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алу үшін құқығын растау туралы анықтама.
  • ҚР Әділет министрінің 2012 жылғы 28 наурыздағы № 131 бұйрығыменбекітілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7586 болып тіркелген "Жылжымайтын мүліктің болмауы (болуы) туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес жылжымайтын мүлкінің болмауы (болуы), (ұйым орналасқан қалада (елді мекенде) жеке меншігінде тұрғын үй бірлігі (пәтер, үй) жоқтығы туралы анықтама.

Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі ҚР еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі мен сенбіні қоса алғанда сағат 13.00-ден 14.00-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00 -ге дейін.