Жоғары медициналық колледж түлектеріне диплом беру салтанатты рәсімі өтті

27.06.2024 ж. Жоғары медициналық колледж түлектеріне диплом беру салтанатты рәсімі өтті. Мерекелік іс-шараға Астана қаласы Қоғамдық денсаулық сақтау Басқармасының ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің басшысы Бейсен   Майра Боранбаевна, ҚР денсаулық сақтау министрлігінің «Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы» Астана қалалық филиалының басшыссы Курманова Сауле Ажмухамбетовна, «Астана жастары» Жастар ресурстық орталығының бөлім басшысы Сапарәлі Арайлым, Астана қаласы әкімдігінің «№ 9 қалалық емхана» директоры Смагулова Сауле Каулешевна, «Қалалық жедел медициналық жәрдем станциясы» директорының орынбасары Баянбаев Арман Сеитканович қатысып, түлектерге диплом табыстады.
  ҚР Әнұранымен ашылған шараның құттықтау сөзін Майра Боранбаевна айтты. Колледж директоры Ақбала Нұрсейітовна да түлектерге ізгі ниетін білдіріп, Ақ жол тіледі. Белсенді студенттер, қалалық, Республикалық, Халықаралық байқау жеңімпаздары мен Студенттік парламент мүшелері, белсенді волонтерлар «Мақтау қағазымен» марапатталды. Түлектер ән салып қоштасу вальсін биледі. Сәт сапар, саған жас түлек!