Жастар арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру мақсатында Жоғары медициналық колледж оқытушылары мен студенттері «ЖАҢАРУ»тақырыбында кездесу-диалогі ұйымдастырылады

31.05.2024ж. Жастар арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру мақсатында Жоғары медициналық колледж оқытушылары мен студенттері «ЖАҢАРУ» Сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалыс» РҚБ төраға орынбасары, Астана қалалық филиал директоры Д.Рахметуллин, аппарат басшысы Қ.Алиев, «ЖАҢАРУ» РҚБ-і Алматы аудандық филиал директоры Д.Қ.Каппаровпен «Құқықтық сауаттылық -заман талабы» тақырыбында кездесу-диалогі ұйымдастырылады.
  Ашық диалог форматында өткен шарада білім алушылармен сыбайлас жемқорлықтың қоғам дамуындағы келтірер зияны жайлы пікір алмасты.