2024 жылдың 21 мамыр күні Астана қаласы әкімдігінің «Жоғары медициналық колледж» ШЖҚ МКК–да Астана қаласы әкімдігінің «Әдістемелік орталығы» МКҚК ұйымдастыруымен «Жастар лигасы» жобасы аясында «Тәлімгерлік жұмысты тиімді ұйымдастыру жолдары» тақырыбында дөңгелек үстел өтті. «ТжКББ ұйымдарындағы тәлімгерлік жұмыстың тиімді үлгілері» тақырыбымен Астана қаласы әкімдігінің «Әдістемелік орталығы» әдіскері Сейдахметова Б.К. баяндама оқыды. Бағдарлама бойынша Астана қ. ТжКББ оқу орындарынан келген тәлімгерлер өз тәжірибелерімен бөлісті. Жоғары медициналық колледжден Тлеужанова А.Б. оқу-әдістемелік бөлімнің басшысы жетекшілігімен Карабаева Ж.С. - психология және коммуникативтік дағдылар пәнінің оқытушысы, Аскарбекова Г.У. – информатика пәнінің оқытушысы «Тәлімгерлік тәжірибе - үйренеміз және үйретеміз» атты тренинг өткізді. Дәңгелек үстел дәстүрлі түрде кері байланыспен аяқталды.