06.05.2024ж. Жоғары медициналық колледжде 07 мамыр – Отан қорғаушылар күніне орай «Менің Бақытым – менің Қазақстаным!» атты мерекелік шара өтті. Шараға 11 м\і тобы жауапты болды. Мерекелік шарада отставкадағы полковник Дүйсен Оразгалиевич Отан қорғау жолында әрбір ер азамат өз елін сүйетін патриот болу керектігін айтып, студенттер мен оқытушыларды мерекемен құттықтады. «Жас сарбаз» әскери-патриоттық клуб студенттері «Сарбаздарым!» әнін орындап, биледі. Шара соңында колледж директоры атынан оқытушылар мен қызметкерлерге «Алғыс хаттар» тапсырылды.
  09 мамыр мерекесі қарсаңында колледж студенттері арасында ұйымдастырылған «Жеңіс жалауы» атты сурет байқауының қорытындысы шығарылып, І, ІІ, ІІІ орын алған білім алушылар марапатталды.