2024 жылдың 25 сәуір күні әдістемелік кңес отырыс өткізілді

2024 жылдың 25 сәуір күні әдістемелік кңес отырыс өткізілді. Күн тәртібінде келесі сұрақтар қаралды:
1.Колледж түлектерінің ағымдық, көшірім емтихандарын, қорытынды аттестациясын өткізу үшін білімдерін бақылау жинақтарын қарау және бекіту. Баяндамашы: Директордың оқу-өңдірістік жұмысы жөніндегі орынбасары

2.Авторлық бағдарламаларды құрастыруы (оқу-әдістемелік құралдар, оқу–әдістемелік кешендер) бойынша шығармашылық топтардың есептері. Баяндамашылар: Рахманбердыева З.Х., Копбаева Е.Н.

3. «Лудомания – бүгінгі қоғам дерті». Компьютерлік ойындарына деген құмарлықтың зардабы жәйлы мәлімет. Баяндамашы: Колледж психологі Кулахметова Р.М.

Әр түрлі сұрақтар.
1. Колледж білім алушыларымен «Әлеуметтік көмек көрсетілетін азаматтарға әлеуметтік көмектің мөлшерін, көздерін, түрлерін және оны беру қағидаларын бекіту» 2012 жылғы 12 наурыздағы № 320 Қаулысы аясында жұмыс жүргізу туралы.