2024 ж. 10 сәуір күні қолданбалы бакалавриат ОӘБ жоспарына сәйкес Жезказган жоғары медициналық колледж ұйымдастыруымен студенттер арасында «Ғылыми білім негіздері» атты Республикалық онлайн олимпиадасы өтті.   Колледжден қолданбалы бакалавр білім беру бағдарламасы бойынша 4 студент қатысты. Аренова Венера 131 м/і бак., Табай Асем 133 м/і бак., Серик Айсауле 134 м/і бак., Искакова Ақжүніс 134 м/і бак. Джантемирова Е.К., Марқабаева Ж.Т., Әбдібахи А.Т. арнайы пәндер оқытушылары жетешілігімен. Нәтижесінде, Табай Асем 133 бак. – І орын, , жетекшісі Джантемирова Е.К., Серік Айсауле – ІІ орын, жетекшісі Марқабаева Ж.Т.