Жоғары медициналық колледж студенттері «JAS URPAQ ENGINEERING-2024» әскери мақсатты роботтарды құрастыру және пайдалану бойынша техникалық-шығармашылық байқауына барып тамашалады

05.04.2024ж. Жоғары медициналық колледж студенттері «Батырлар» әскери-патриоттық, спорттық орталығында жалпы білім беретін мектеп оқушылары мен колледж студенттері арасында өткізілген «JAS URPAQ ENGINEERING-2024» әскери мақсатты роботтарды құрастыру және пайдалану бойынша техникалық-шығармашылық байқауына барып тамашалады.
  Байқауға қатысушылардың жасаған әскери мақсатты барлау, мина іздеу, минасыздандыру, жаралыларды, азық-түлік және оқ-дәрілерді тасымалдау, ұшқышсыз ұшу аппараттары, жеке құрамға атыс шабуылын ұйымдастыру бойынша көмек көрсететін роботтарын көрді.
  Отанды қорғау, патриоттық рух беретін шараның куәсі болды.