02.04.2024 ж. №3 емхананың алдын алу және әлеуметтік-психологиялық көмек бөлімінің СӨС дәрігері Жоғары медициналық колледж студенттері арасында «Дұрыс тамақтану принциптері» тақырыбында семинар өткізді.
Семинар барысында дұрыс тамақтану ережелерін сақтамау салдарынан таралатын жұқпалы және жұқпалы емес аурулардың алдын алу мәселелері айтылды, сондай-ақ иммундық жүйе мен жалпы денсаулық үшін салауатты өмір салты қағидаттарын сақтаудың маңыздылығы мәселесі көтерілді. Тамақтану профилактикасы мәселелерінде хабардарлықты арттыру бойынша студенттермен ақпараттық-түсіндіру жұмыстары жүргізілді.