2024 жылдың 15 наурызында Жоғары медициналық колледж кітапханасының оқу залында жазушы, сценарист және драматург, қазақ әдебиетін орыс тіліне аударушы Морис Симашконың 100 жылдығына арналған кітап көрмесі ұйымдастырылды. Морис Симашко І.Есенберлиннің «Көшпенділер» трилогиясын және басқаларын орыс тіліне аударғаны үшін Қазақ КСР Мемлекеттік Абай атындағы сыйлығының лауреаты.Кітапхананың оқу залы назарларыңызға «Морис Симашконың жұлдызды саяхаты» әдеби көрмесін ұсынады. . Жазушының шығармашылығымен танысу үшін көрмені тамашалаңыз.