БАСҚАРУ

Астана қаласы әкімдігінің «Жоғары медициналық колледжінде» жалпы сейсмикалық оқытуды өткізу туралы

Тақырыбы: «Жер сілкінісі кезіндегі жоғары медициналық колледждің профессорлық-оқытушылық құрамы мен студенттерінің іс-әрекеті»

Оқу мақсаттары: Жалпы – медициналық колледждің жер сілкінісінен қорғау шараларын жүргізуге дайындығын тексеру. Басшылық, профессорлық-оқытушылық құрам және қызметкерлер үшін – жер сілкінісінен қорғау шараларын ұйымдастыру және жүргізу бойынша практикалық дағдыларды меңгеру. Құрамалардың жеке құрамы үшін – хабарлау, жинау, жарақтандыру және авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізуге дайындық бойынша практикалық дағдыларды жетілдіру. Қызметкерлер мен студенттер үшін – жер сілкінісі кезінде практикалық әрекеттер мен дұрыс мінез-құлық дағдыларын қалыптастыру.

Уақыты: 12:40. 2024 жылдың 12 наурызы

Өткізілетін орны: оқу корпусының ғимараттары, медициналық колледждің аумағы және стадионы.

Сейсмикалық оқуға қатысушылар: медициналық колледждің барлық қызметкерлері.

Тәрбиелік сұрақ: жұмыс орнында сабақ кезінде симуляциялық жер сілкінісі кезіндегі медициналық колледж басшылығының, педагогикалық ұжымының, қызметкерлері мен студенттерінің практикалық іс-әрекеттері.