01.03.2024 ж. Жоғары медициналық колледжі қолданбалы бакалавр тобы түлектеріне диплом беру рәсімін өткізді. Іс-шара Оқушылар сарайында өтті. Диплом беру рәсіміне қорытынды мемлекеттік аттестация комиссия мүшелері қатынасты. Іс-шара мемлекеттік әнұранымен ашылды. Колледж директоры Саржанова Ақбала Нұрсейітқызы салтанатты шараның құттықтау сөзін айтып, түлектерге диплом табыстады. Колледж қабырғасында үлгілі білім мен қоғамдық жұмыстарға белсене атсалысқан түлектерді Алғыс хаттармен марапаттады.
​  Ант қабылдау – абыройлы міндет. Денсаулық саласында өз міндеттерін абыроймен орындау, өз кәсібіне мінсіз қызмет ету үшін түлектер ант қабылдады. Колледж студенттері ән орындап, би биледі, түлектерге ақ жол тіледі.
  Ақ жол саған, жас түлек!!!