Астана қаласы Жоғары медициналық колледжінде 24 қазан кітапханашылар күніне орай 2023 жылдың 23-27 қазан аралығында "Артық білім кітапта" ағарту апталығы басталды. Кітапхананың оқу залында аталған апталыққа орай 24 қазан күні "Кітап - алтын қазына" атты кітап көрмесі ұйымдастырылды. Мақсаты: білім алушыларды көркем әдебиет оқуға қызығушылықтарын арттыру. Сөздік қорын мәдениетін қалыптастыру. Кітапханашылар білім алушыларды жасалған кітап көрмесімен таныстырып, кітаптың адам өміріндегі аса маңызды ғылым мен білімнің кітап оқу арқылы келетінін және кітапты көп оқығанда адамның ой-өрісі артатынын түсіндіріп айтып кетті. Көрмеге қойылған кітап туралы нақыл сөздерге түсінік беріп, студенттермен ой бөлісті. Сондай-ақ көрмеге қойылған ақын жазушылардың шығармаларымен таныстырылды. Студенттер оқу залындағы жасалған кітап көрмесіне қызығушылық танытып, кітап оқудың терең тәрбиелік мәнін түсініп, кітап оқитын қоғамға өз үлестерін қосуға ниет білдірді.