Астана қаласы Жоғары медициналық колледжнде 24 қазан кітапханашылар күніне орай 2023 жылдың 23-27 қазан аралығында "Артық білім кітапта" ағарту апталығы басталды. Колледж қабырғасында аталған апталыққа орай 24 қазан күні 114 бакалавр тобымен "Бірінші таңбалардан қағаз беттерге дейін" атты танымды сабақты оқытушы Несіпбаева З.Ж. откізді. Мақсаты: білім алушыларға алғашқы әріптер мен жазушылардың қалай пайда болғанын зерттеулер арқылы насихаттау, тарихи деректермен ой бөлісу. Білім алушылар "Бірінші таңбалардан қағаз беттерге дейін" атты танымдық сабаққа ерекше қызығушылық танытып, белсенді қатысты. Олар тарихқа тереңірек үңіліп көптеген қызықты зерттеулер ді талқылады. Көптеген тасқа қашалып жазушылардың сырына қанық болды.