24.04.2024ж. Жоғары медициналық колледждің оқу залында 124 м/і тобы студенттерімен топ жетекшісі Е.Копбаева «Эко-Time» тақырыбында танымдық сағатын өткізді. «Эко-элем» бағыты адамдарда экологиялық мәдениетті қалыптастыру арқылы қоршаған ортаны қорғауға шақырады. Білім алушылар қоршаған ортаға саналы түрде қарау, материалдық құндылықтарды қорғау, табиғи ресурстарды ұтымды пайдалану және табиғатты құрметтеуге бағытталған тың материалдармен танысты. Олар әртүрлі экологияға зиянды заттарды күнделікті пайдалануға, әсемдік зат ретінде қолдануға болатындай заттар жасады. Ол студенттердің қызығушылығын тудырды.