2024 жылдың 17 сәуірде “Жоғары медициналық колледж” кітапхананың оқу залында “Эко 8 минуттық оқу” жобасы аясында “Экология және біз” тақырыбында кітап көрмесі ұйымдастырылды. Мақсаты:табиғат адамның тіршілік тынысы әрі таусылмас қазынасы екенін, табиғатты қорғау, экологиялық тәрбие негіздерін жас ұрпақ бойына қалыптастыру. Студенттерді тақырып аясында жасалған кітап көрмесімен таныстырып, табиғат және экология жайлы көптеген қызықты мәліметтер айтылып, талқыланды. Қорыта келіп табиғатты аялау, қорғау әр адамның азаматтық борышы екендігі баса айтылды.