Жоғары медициналық колледж студенттері арасында «Жасөспірім кезеңіндегі буллингтің алдын алу» тақырыбында тренинг өткізілді

05.04.2024 ж. Астана қаласы әкімдігінің «№3 қалалық емхана» ШЖҚ МКК «Жас Толқын» ЖДО және алдын алу және әлеуметтік-психологиялық көмек бөлімшесінің психологы Жоғары медициналық колледж студенттері арасында «Жасөспірім кезеңіндегі буллингтің алдын алу» тақырыбында тренинг өткізді.
  Тренинг барысында психолог толеранттылық пен эмпатияны арттыру, білім алушылардың тұлғааралық қатынастарындағы жанжалдардың алдын алу және жасөспірімдердің агрессиясы мен қайшылық реакцияларының төмендеуіне, «Бөлініп қабылданбаған» білім алушыларды жалпы ұжымға біріктіруге байланысты топтық жұмыстарын жүргізді.
  Қатысушылар өздерін қызықтырған мәселелер бойынша психологтан кеңес алды.