31.08.2022 ж. колледждің педагогикалық кеңес отырысы өткізілді. Күн тәртібінде келесі сұрақтар қарастырылды:

1. 2022-2023 оқу жылының колледждің жұмыс жоспары қарастырылуы және бекітілуі. Баяндамашы: оқу-әдістемелік бөлім басшысы Тлеужанова А.Б.
  1. 2022 жылы білім алушыларды қабылдау қорытындылары және 2022-2023 оқу жылына білім алушылардың жаңа контингентін қалыптастыру бойынша міндеттері.  Баяндамашы. Қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы: Байзакова М.А.
  2. ҚР Білім беру стандартына енгізілген өзгерістер туралы. Баяндамашы: Кадышева И.В.
  3. Терроризмге қарсы және өрт қауіпсіздігі туралы нұсқаулық. Баяндамашы: Ногуманов Д.У.